Skrócony opis D Link Dhp 346av

D-Link DHp-346AV to wszechstronny i wydajny punkt dostępowy Wi-Fi, który oferuje wyjątkową wydajność i stabilność. Jego kompaktowe, przenośne rozmiary czynią go idealnym rozwiązaniem do zastosowań domowych, biurowych i małych firm. Urządzenie posiada funkcję przesyłania plików poprzez Wi-Fi Direct, co daje możliwość szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych między urządzeniami. Ponadto, posiada ono zaawansowane technologie zabezpieczeń, takie jak WPA2, WPA i WEP, dzięki czemu możesz mieć pewność, że twoje dane są bezpieczne. D-Link DHp-346AV jest idealnym urządzeniem do połączenia z siecią Wi-Fi, zapewniającym wyjątkową wydajność i stabilność.

Ostatnia aktualizacja: Skrócony opis D Link Dhp 346av

Skracanie Linków url

 • Zaawansowany panel użytkownika Jeden panel do zarządzania wszystkimi linkami oraz statystykami.

  Nasz panel pozwala kontrolować wszystko. Zarządzać adresami URL, tworzyć grupy, zarządzać stronami powitalnymi i ustawieniami, wszystko z tego samego miejsca.

  Rejestracja

 • Zaawansowane statystyki Podliczamy ilość wszystkich kliknięć w skrócony link, dzięki czemu, możesz szybko podejrzeć, czy cieszy się on popularnością, czy też nie. Nasz system pozwala na śledzenie. Czy jest to ilość kliknięć, kraju lub polecających, ochrona linków hasłem, Geotargetowanie linku. Utnij swoje linki do krótkiej formy i podziel się nimi ze znajomymi!

Ochrona linku Hasłem

Ustaw hasło, aby chronić swoje linki przed nieautoryzowanym dostępem.

Geotarget

Geotargetuj linki do przekierowania użytkowników do specjalistycznych stron i zwiększ konwersję.

Grupowanie linków

Grupuj swoje linki dla łatwego dostępu i udostępniaj je na Twoim profilu publicznym.

Udostępniaj linki

Udostępniaj swoje linki na portalach społecznościowych tylko jednym kliknięciem.

58570

Stworzone adresy URL

4137722

Wszystkich kliknięć

2153

Zarejestrowani użytkownicy

Word dla Microsoft 365 Outlook dla Microsoft 365 Project Online Desktop Client Word 2021 Outlook 2021 Microsoft® Project Professional 2021 Microsoft® Project Standard 2021 Word 2019 Outlook 2019 Project Professional 2019 Project Standard 2019 Word 2016 Outlook 2016 Project Professional 2016 Project Standard 2016 Office 2016 Word 2013 Outlook 2013 Project Professional 2013 Project Standard 2013 Office 2013 Word 2010 Outlook 2010 Office 2010 Word 2007 Outlook 2007 Office 2007 InfoPath 2013 Tryb edycji programu InfoPath 2010 InfoPath Filler 2013 Word Starter 2010 Więcej... Mniej

Najszybszym sposobem na utworzenie podstawowego hiperlinku w dokumencie Microsoft 365 jest naciśnięcie klawisza ENTER lub SPACJA po wpisaniu adresu istniejącej strony internetowej, na przykład http://www. contoso. com. Microsoft 365 automatycznie konwertuje adres na link.

Poza stronami internetowymi można tworzyć linki do istniejących lub nowych plików na komputerze, adresów e-mail i konkretnych lokalizacji w dokumencie. Można również edytować adres, tekst wyświetlany, styl czcionki i kolor hiperlinku.

Uwagi: 

 • Jeśli chcesz usunąć linki lub wyłączyć automatyczne dodawanie hiperlinków przez Microsoft 365, zobacz Usuwanie lub wyłączanie hiperlinków.

 • Ten artykuł dotyczy klasycznych wersji programów Word, Excel, Outlook i PowerPoint. Uproszczony zestaw funkcji hiperlinków jest dostępny w usłudze Microsoft 365 Online. Jeśli masz klasyczną wersję Microsoft 365, możesz tam edytować dokument, aby uzyskać więcej zaawansowanych funkcji hiperlinków, lub możesz wypróbować lub kupić najnowszą wersję Microsoft 365.

  Zaznacz tekst lub obraz, który ma być wyświetlany jako hiperlink.

  Na wstążce na karcie Wstawianie wybierz pozycję Link.

  Możesz również kliknąć prawym przyciskiem myszy tekst lub obraz, a następnie kliknąć polecenie Link w menu skrótów.

  W oknie dialogowym Wstawianie hiperlinku w polu Adres wpisz lub wklej link.

  Uwaga: Jeśli pole Adres nie jest widoczne, upewnij się, że w obszarze Połącz z jest wybrana opcja Istniejący plik lub strona sieci Web.

  Opcjonalnie w polu Tekst do wyświetlenia możesz wpisać inny tekst wyświetlany hiperlinku.

  Uwaga: Jeśli nie znasz adresu hiperlinku, kliknij pozycję Przeglądaj sieć Web , aby znaleźć adres URL w Internecie i skopiować go.

Opcjonalne: Aby dostosować etykietkę ekranową wyświetlaną po zatrzymaniu wskaźnika myszy na hiperlinku, kliknij pozycję Etykietka ekranowa w prawym górnym rogu okna dialogowego Wstawianie hiperlinku i wprowadź odpowiedni tekst.

Możesz dodać hiperlink do pliku na komputerze lub do nowego pliku, który ma zostać utworzony na komputerze.

Naciśnij klawisze Ctrl+K.

W obszarze Połącz z wykonaj jedną z następujących czynności:

Aby utworzyć link do istniejącego pliku, kliknij pozycję Istniejący plik lub strona sieci Web w obszarze Połącz z, a następnie znajdź plik na liście Szukaj w lub Bieżący folder.

Aby utworzyć nowy, pusty plik i link do niego, kliknij pozycję Utwórz nowy dokument w obszarze Połącz z, wpisz nazwę nowego pliku i użyj lokalizacji wyświetlanej w obszarze Pełna ścieżka lub przejdź do innej lokalizacji zapisywania, klikając pozycję Zmień. Możesz także wybrać opcję Edytuj nowy dokument później lub Edytuj nowy dokument teraz. net/pl-pl/media/1600394a-1c71-49a2-9f2a-89c4d74edb82. png" alt="Tworzenie hiperlinku do nowego pliku" loading="lazy"/>

W obszarze Połącz z kliknij opcję Adres e-mail. net/pl-pl/media/b7f1a1a2-3019-42cb-94c8-9218bd9ffd56. png" alt="Tworzenie hiperlinku do adresu e-mail" loading="lazy"/>

Wpisz odpowiedni adres e-mail w polu Adres e-mail lub wybierz adres z listy Niedawno używane adresy e-mail.

W polu Temat wpisz temat wiadomości.

Uwaga: Niektóre przeglądarki internetowe i programy poczty e-mail mogą nie rozpoznawać wiersza tematu.

Opcjonalnie: Aby dostosować etykietkę ekranową wyświetlaną po zatrzymaniu wskaźnika myszy na hiperlinku, kliknij pozycję Etykietka ekranowa w prawym górnym rogu okna dialogowego Wstawianie hiperlinku i wprowadź odpowiedni tekst.

Hiperlink do pustej wiadomości e-mail możesz też utworzyć, po prostu wpisując adres e-mail w dokumencie. Na przykład wpisz someone@example. com, a Microsoft 365 utworzy hiperlink (o ile nie wyłączono automatycznego formatowania hiperlinków).

Możesz utworzyć hiperlink do dokumentu programu Word lub wiadomości e-mail programu Outlook, które zawierają style nagłówków lub zakładki. Możesz także utworzyć link do slajdów lub pokazów niestandardowych w prezentacjach programu PowerPoint oraz do konkretnych komórek i arkuszy w arkuszach kalkulacyjnych programu Excel.

Porady: 

Dowiedz się więcej o dodawaniu zakładek.

Aby dodać styl nagłówka, zaznacz tekst nagłówka, kliknij kartę Narzędzia główne w programie Word lub Formatowanie tekstu w programie Outlook, a następnie wybierz styl w grupie Style.

Tworzenie hiperlinku do lokalizacji w bieżącym dokumencie

W obszarze Połącz z kliknij pozycję Miejsce w tym dokumencie. net/pl-pl/media/f7936f1b-642d-402a-9fb8-e43c34907d5a. png" alt="Tworzenie linku do lokalizacji w bieżącym dokumencie" loading="lazy"/>

Na liście zaznacz nagłówek (tylko bieżący dokument), zakładkę, slajd, pokaz niestandardowy lub odwołanie do komórki, do których chcesz utworzyć link.

Tworzenie hiperlinku do lokalizacji w innym dokumencie

W obszarze Połącz z kliknij opcję Istniejący plik lub strona sieci Web.

W polu Szukaj w kliknij strzałkę w dół, a następnie znajdź i zaznacz plik, który chcesz połączyć.

Kliknij pozycję Zakładka, wybierz nagłówek, zakładkę, slajd, odwołanie do komórki lub pokaz niestandardowy, do którego ma zostać utworzony link, a następnie kliknij przycisk OK.

Aby zmienić adres lub tekst wyświetlany dodanego hiperlinku, kliknij link prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij pozycję Edytuj hiperlink. net/pl-pl/media/0fe3dea0-fb91-4c36-ac56-c9555bf15020. png" alt="Edytowanie hiperlinku" loading="lazy"/>

Aby zmienić wygląd hiperlinku, na przykład styl, rozmiar lub kolor czcionki, kliknij link prawym przyciskiem myszy, a następnie w menu skrótów kliknij pozycję Czcionka lub kliknij opcję stylu na wyświetlonym minipasku narzędzi. net/pl-pl/media/44b899e3-2826-4e43-a98a-c031e6eecd52. png" alt="Zmienianie czcionki hiperlinku" loading="lazy"/>

Aby dostosować etykietkę ekranową wyświetlaną po zatrzymaniu wskaźnika myszy na hiperlinku, kliknij link prawym przyciskiem myszy, kliknij polecenie Edytuj hiperlink, kliknij pozycję Etykietka ekranowa w prawym górnym rogu okna dialogowego i wprowadź odpowiedni tekst.

Zobacz też

Usuwanie lub wyłączanie hiperlinkówTworzenie hiperlinku w programie PublisherTworzenie hiperlinku w programie OneNoteHiperlinki w programie Word dla sieci Web

Rating: 8. 5. From 6 votes.

Please wait...

Jeśli chcesz wiedzieć, jak skracać linki, aby były one łatwiejsze do zapamiętania, bardziej estetyczne oraz – jak wskazuje sama nazwa – krótsze, zapraszamy do lektury naszego poradnika. Nie tylko poznasz proste narzędzia do skracania adresów URL, ale także dowiesz się, gdzie poza internetem można je wykorzystać i jakie dodatkowe zalety ma skracanie linków.

Dlaczego warto skracać linki?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta – ponieważ skrócone linki wyglądają o wiele lepiej! Przyjrzyjmy się poniższemu przykładowi – jest to adres URL do artykułu na stronie emarketing. pl.

Link jest dosyć długi i raczej trudno go zapamiętać. Są jednak przypadki, kiedy odnośnik jest jeszcze dłuższy i skomplikowany – zwłaszcza jeśli ma on za zadanie śledzić źródło ruchu na stronie:

Adres taki nie wygląda najlepiej. Twitter używa swojego własnego narzędzia do skracania, przez co długie linki nie tylko są przyjemniejsze dla oka, ale również nie zmniejszają limitu znaków. Facebook po wklejeniu odnośnika dodaje jego podgląd do wpisu, po czym link można bez problemu usunąć, jednak co w przypadku, kiedy chcemy dodać więcej niż jeden adres URL?

Krótkie linki są także pomocne poza internetem. Załóżmy, że prowadzimy prezentacje i chcemy uczestnikom podać adres do konkretnej strony www. Jeśli jest ona krótka, to nie będzie problemu z jej zapisaniem czy nawet zapamiętaniem, ale co w przypadku, kiedy adres jest długi i skomplikowany? Dodatkowo krótkie odnośniki można z powodzeniem zamieszczać na materiałach drukowanych – ulotkach lub wizytówkach – gdzie na link z dużą ilością znaków może nie być zwyczajnie miejsca.

Skrócone linki można także wykorzystać w SMS-ach reklamowych wysyłanych do klientów. Dzięki temu mamy pewność, że wiadomość tekstowa nie będzie za długa, a przy okazji będzie ona wyglądała schludnie, jeśli zamieścimy w niej krótki adres.

Właśnie w takich przypadkach przyda się wiedza na temat tego, jak skracać linki. Oprócz tego w niektórych przypadkach można w łatwy sposób śledzić statystyki skróconych odnośników i zobaczyć, ile osób w nie kliknęło. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak dużym zainteresowaniem cieszą się treści, które tworzymy.

Jak skracać linki?

Na początek dobra wiadomość – narzędzia do skracania linków są bezpłatne, a ich obsługa nie powinna nikomu sprawić trudności. Przyjrzyjmy się kilku stronom, które umożliwiają zmniejszenie długości odnośnika.

Bitly

Prawdopodobnie jest to najpopularniejsze narzędzie, służące do skracania linków. Po wejściu na stronę od razu możemy wpisać adres www, który chcemy skrócić. pl/wp-content/uploads/2017/04/bitly-jak-skrócić-link-min. png" alt="bitly-jak-skrocic-link-min" width="986" height="561" srcset="https://www. png 986w, https://www. pl/wp-content/uploads/2017/04/bitly-jak-skrócić-link-min-300x171. pl/wp-content/uploads/2017/04/bitly-jak-skrócić-link-min-768x437. png 768w" sizes="(max-width: 986px) 100vw, 986px"/>

Jeśli natomiast zdecydujemy się na założenie darmowego konta w serwisie, mamy możliwość stworzenia krótkiego linka, który zamiast losowego ciągu znaków będzie zawierał wybraną przez nas nazwę – o ile nazwa ta nie została wykorzystana wcześniej. pl/wp-content/uploads/2017/04/bitly-wlasna-nazwa-min. png" alt="bitly-wlasna-nazwa-min" width="598" height="411" srcset="https://www. png 598w, https://www. pl/wp-content/uploads/2017/04/bitly-wlasna-nazwa-min-300x206. png 300w" sizes="(max-width: 598px) 100vw, 598px"/>

Jest to przydatna funkcja, zwłaszcza jeśli zamierzamy przekazać taki link np. wspomnianym wcześniej uczestnikom spotkania czy szkolenia lub jeśli taki adres chcemy umieścić na swojej wizytówce. Skrócony odnośnik z własną nazwą wygląda o wiele bardziej profesjonalnie i jest znacznie łatwiejszy do zapamiętania.

Oprócz tego po zarejestrowaniu się na stronie mamy możliwość przeglądania statystyk wszystkich skróconych linków – widzimy informacje nie tylko o liczbie kliknięć w dany odnośnik, ale również dane geograficzne.

Google URL Shortener

Kolejne narzędzie zostało udostępnione przez firmę Google i również jest darmowe. Zasada działania jest bardzo podobna – wklejamy w odpowiednim polu „długi” adres:

A po kliknięciu przycisku „Shorten URL” (skróć URL) otrzymujemy adres „krótki”:

Google także udostępnia możliwość podejrzenia statystyki skróconych adresów. Widzimy tutaj nie tylko dane o kliknięciach i z jakiego są one źródła, ale również informacje o urządzeniu, na którym kliknięto w link. Można zatem zobaczyć, ile osób odwiedziło naszą stronę korzystając z komputera stacjonarnego, a ile z urządzenia mobilnego. pl/wp-content/uploads/2017/04/google-skracanie-dane-min. png" alt="google-skracanie-dane-min" width="838" height="617" srcset="https://www. png 838w, https://www. pl/wp-content/uploads/2017/04/google-skracanie-dane-min-300x221. pl/wp-content/uploads/2017/04/google-skracanie-dane-min-768x565. png 768w" sizes="(max-width: 838px) 100vw, 838px"/>

TinyURL

Jest to najprostsze z wszystkich opisanych tu narzędzi. Nie chodzi tu jednak o obsługę, ponieważ ta jest równie łatwa w każdym przypadku, a o możliwości – TinyURL nie pozwala na śledzenie statystyk skracanych linków. Narzędzia tego można więc używać w przypadkach, kiedy nie zależy nam na takich danych, a jedynie chcemy, aby nasz długi i skomplikowany adres strony stał się krótszy.

TinyURL także umożliwia dodanie do krótkiego linka swojej nazwy – wystarczy ją wpisać w odpowiednim polu. pl/wp-content/uploads/2017/04/tiny-url-min. png" alt="tiny-url-min" width="861" height="249" srcset="https://www. png 861w, https://www. pl/wp-content/uploads/2017/04/tiny-url-min-300x87. pl/wp-content/uploads/2017/04/tiny-url-min-768x222. png 768w" sizes="(max-width: 861px) 100vw, 861px"/>

O czym warto pamiętać skracając linki?

To oczywiście nie wszystkie narzędzia, które oferują skracanie linków – w internecie można znaleźć bardzo dużo stron, które oferują podobne możliwości. Tutaj przedstawiliśmy jedynie te najpopularniejsze.

Warto przy okazji pamiętać, co wiąże się ze skracaniem linków. Przede wszystkim w przypadku stron takich jak bitly czy narzędzie Google statystyki kliknięć są dostępne publicznie dla każdego, kto posiada skrócony link. Zazwyczaj wystarczy do takiego adresu dopisać znak „+” (w przypadku linków z bitly) lub frazę „. info” (jeśli posiadamy link skrócony przez Google).

Jeśli chcemy takie informacje zachować wyłącznie dla siebie, powinniśmy zastanowić się nad hostowaniem narzędzia do skracania linków na własnym serwerze (np. yourls. org). Jest to jednak czasochłonne i wymaga pewnej wiedzy technicznej.

Oprócz tego skrócone linki są często używane przez cyber-przestępców, którzy pod postacią krótkiego adresu ukrywają odnośnik do szkodliwego oprogramowania wykradającego dane użytkowników komputera. Jest to praktyka powszechnie znana, zatem niektórzy bardziej zaawansowani użytkownicy nie będą z tego powodu chcieli klikać w krótkie linki, nie wiedząc gdzie one prowadzą.

Please wait...

Przeczytaj także

Skrócony opis D Link Dhp 346av

Bezpośredni link do pobrania Skrócony opis D Link Dhp 346av

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Skrócony opis D Link Dhp 346av